Telli auto Euroopast turvaliselt, kiirelt ja soodsalt.

Tänu pikale kogemusele ja osavale meeskonnale on meie ooteajad üsna lühikesed. Auto jõuab kliendini 1-2 nädala jooksul, sõltuvalt Meie treilerite asukohast tellimuse esitamise hetkel.

Miks osta auto välismaalt?

See on iga kliendi jaoks, mugav ja turvaline, ning valik on suurem, hind parem ja autode valik märksa laiem – juba ainuüksi Saksamaa müügivalikus on pea kaks miljonit autot. Kokkuvõttes tuleb kliendi jaoks peale auto soetamist meie kaudu transpordi tellimine märksa soodsam kui ise autole järgi minemine.

Vali välja sobiv auto

Vali välja sobiv auto mida soovid osta.

Sõlmi ostuleping

Sõlmi müüjaga ostu-müügileping ja tasu auto eest müüjale.

Telli meilt transport

Telli meilt transport kasutades allolevat vormi.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

PS! Kui Te siit vastust ei leia siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni või meili teel. vastame päringutele 1h jooksul.

Hind sõltub eelkõige masina asukohast, millise sõidukiga on tegemist ja kui kiiresti soovite, et auto Eestisse jõuaks. Üldiselt tuleb hind soodsam kui kliendil ise autole järgi minnes.

Tarneaeg oleneb eelkõige auto asukohast, kõige rohkem võtab see aega 2 nädalat, minimaalselt 4 päeva sõltuvalt sõiduki asukohast.

Pakume transporti Baltikumis, ning kogu ülejäänud Euroopas.

Jah, pakume transporti nii üksikutele sõidukidele kui ka täiskoormale.

Jah, kogu veos on kindlustatud vastutuskindlustusega ehk CMR kindlustusega.

Esita päring

Hea klient vastame päringutele 1h jooksul. Kui tekkis küsimusi, helista meile +372 5695 4595 või saada kiri info@treiler.ee